Nadpis

tady muze byt nejaky popisek

Kvalita

Kvalita

Kvalita

Kvalita

Vítejte na stránkách firmy Agro-forest Bavor, výhradního dovozce finských strojů JARCRAC. Jak již vyplývá ze samotného názvu firmy, zabýváme se prodejem a servisem lesnických i zemědělských strojů. Jsme oficiální partner německého dealera strojů JOHN DEERE a Kotschenreuther, proto Vám můžeme nabídnout široký sortiment lesnické i zemědělské techniky. V naší nabídce najdete stroje zcela nové, dále pak i prověřené použité stroje s garancí původu a stavu nejen od firmy John Deere. V rámci našeho zemědělského programu u nás najdete traktory všech tříd a velikostí, pícninářskou techniku, dopravní techniku, manipulační techniku apod. V lesnickém programu si vyberete stroje vhodné pro Vaši činnost např. mýtní harvestor, probírkovou vyvážečku, moderní UKT nebo samojízdnou frézu. Rádi za Vás vyřídíme financování, pojištění a dopravu Vámi vybraného stroje. Nenajdete-li v naší aktuální nabídce stroj, který hledáte, oslovte nás s nezávaznou poptávkou. S důvěrou se obraťte na Agro-forest Bavor, učili jsme se u těch nejlepších zahraničních prodejců a profesionální přístup, stejně tak i vstřícné jednání, jsou pro nás samozřejmostí.

NOVÉ ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

V rámci našeho portfolia zemědělských strojů, Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment od firmy John Deere. Ať už sháníte traktor, řezačku nebo například lis, John Deere od nás je vždy správná volba. Oproti většině tuzemských dovozců Vám nabízíme rychlé dodací lhůty a férové ceny.
Do naší nabídky dále patří technika např. od firem Fliegl, Lemken, Kuhn, Strautmann a další.
S poptávkou nové zemědělské techniky nás prosím kontaktujte. Vypracujeme pro Vás konkrétní nabídku.

RITTER

Od roku 2017 je naše firma výhradním dovozcem německé firmy Ritter pro ČR.
Firma Ritter se zabývá výrobou vysoce kvalitních a výkonných strojů pro lesnictví již od roku 1924. I když se jedná o velkého výrobce, tak si stále zachovává rodinný a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Každý stroj tedy přesně odpovídá právě Vašim potřebám a přáním. Výrobní portfolio firmy Ritter tvoří zejména speciální lesnické traktory, harvestory, vyvážecí traktory, lanovky a navijáky. Dalším bodem programu jsou lesnické nástavby na univerzální traktory a to včetně otočného řízení.
Vysoká zůstatková cena je jedním z mnoha bonusů pro majitele těchto strojů. Firma Ritter, to je kvalita, na kterou se můžete vždy spolehnout.

FINANCOVÁNÍ + POJIŠTĚNÍ

Za dobu naší činnosti jsme si vybudovali velmi silné partnerské vztahy se spolehlivými partnery nejen pro financování strojů. Nejvíce spolupracujeme se společnostmi Moneta Bank a Agroleasing.
Využijte i Vy, našich výhodných úrokových sazeb a mnoha dalších bonusových produktů jako jsou např. balonové úvěry, sezónní odklad splátek atd.
Dále Vám nabízíme sjednání všech druhů pojištění Vašich strojů.
Veškeré tyto služby poskytujeme zcela zdarma.

LESNICKÉ SLUŽBY A OBCHOD DŘÍVÍ

Jsme poskytovatelem komplexních lesnických služeb, zejména pak v těžební činnosti. Služby povětšinou provádíme našimi předváděcími stroji, takže nemusíte mít obavy z prostojů, které často trápí ty, kteří musejí provozovat staré a neekologické stroje.
Zároveň jsme od Vás schopni vyrobené dřevo odkoupit, a to i nastojato. Rádi od Vás také koupíme celý les a to včetně pozemku. Veškerý právní servis jako je znalecký posudek, vypracování smluv atd. hradí a zajišťuje naše firma.

Leave Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *