Back to Top

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

KOLOPÁSY A ZÁBĚROVÉ ŘETĚZY

Nabízíme kvalitní kolopásy a záběrové řetězy od renomovaných výrobců TRYGG a LINTEXON. Vždy Vám ochotně poradíme se správným výběrem a zašleme katalog.

PNEUMATIKY

Pokud potřebujete lesnické nebo zemědělské pneumatiky, neváhejte se na nás obrátit. Dodáváme kompletní program pracovních pneumatik Tianli.

NÁHRADNÍ DÍLY

Máme pro Vás k dsipozici originální náhradní díly na stroje značek John Deere, Ritter, Noe, Kotschenreuther, Jarcrac, Beha a Adler.

FILTRY

Dodáváme originální i replikové filtry na lesnické a zemědělské stroje všech značek.

LIŠTY A ŘETĚZY

Jako výhradní dovozce švédského výrobce FOREQ Vám můžeme nabídnout mimořádně kvalitní lišty, vodící kolečka, zachytávače řetězu a řetězy.

Lišty FOREQ se vyznačují dlouhou životností spojenou s vysokým řezným výkonem. Bonusem u lišt FOREQ je možnost výměny přední části lišty, což šetří Vaše náklady.

Pro zobrazení a stažení katalogu klikněte zde:

SKLA

Pro stroje značek Timberjack a John Deere máme v nabídce bezpečnostní skla německého výrobce Kasiglas. Kvalita a příznivá cena jsou základním poznávacím parametrem těchto výrobků. Garantujeme rychlé dodání. Rádi Vám také pomůžeme s odstraněním skla starého a instalací nového.

OLEJE

Produkty finského výrobce NESTE jsou nejpoužívanější v celé Skandinávii. Jako výhradní dovozce do ČR Vám tak můžeme nabídnout kompletní sortiment zahrnující veškeré provozní kapaliny jako jsou oleje, maziva, chladící kapaliny atd. V nabídce nechybí ani oleje pro motorové pily a další malou techniku. Jméno NESTE je synonymem kvality a spokojenosti uživatelů.